Szervezeteink

Kategória: Iskolánkról

A Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskolájának Szülői Munkaközössége 9970 Szentgotthárd, Deák F.u.1.

A Szülői Munkaközösség saját munkaterve alapján dolgozik, segítői az iskolai programoknak, véleményezi a szülőket, tanulókat érintő intézkedéseket, dokumentumokat.

A Szülői Munkaközösség felhívó levele

A Szülői Munkaközösség tagjai

Csuk Valériaű

Dr. Bedics Katalin

Kovács Andrea

Hidasiné Leposa Anna

Hoffmann Valéria

Kanicsné Kokas Márta

Kovácsné Kukor Éva

Németh Zoltán

Pappné Mikos Beáta

Papp Zoltánné

Tóthné Nagy Emese

Sinka Andrea

Sisakné Páll Klára

Sulicsné Domiter Ildikó

A Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskolájának Diákönkormányzata

9970 Szentgotthárd, Deák F. u. 1.

Elnök:

Tagok: