Művészeti versenyek 2017/18

Kategória: Művészeti versenyek
Megjelent: 2018. július 01. vasárnap
Írta: Pass Róbert

 

Az Országos Friss Antal gordonkaverseny területi válogatójáról Sebestyén Virág bejutott az Országos verseny döntőjébe, ahol nagyon szépen szerepelt.

(Tanára: Falvay Cseperke, Zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A Szombathelyi Sistrum Regionális Versenyek közül a

  • Furulyaversenyen:

Horváth Tamara és Orovicz Klarissza Arany minősítést ért el. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

  • Hegedűverseny:

Páli Borka és Kövesdi Anna Róza Ezüst minősítést ért el. (tanáruk: Bene Krisztina, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

  • Gordonkaverseny:

Sebestyén Virág Ezüst minősítést ért el. (Tanára: Falvay Cseperke, Zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

  • Mélyrézfúvós verseny:

Takács Botond tenorkürt szakos növendék Ezüst minősítést ért el. (tanára: Reibling Ervin, zongorakísérő: Soós János)

  • Kamaraverseny:

Kövesdi Anna Róza és Páli Borka hegedűduóval Arany minősítést ért el. (Tanáruk: Bene Krisztina)

A Kodály Zoltán emlékév alkalmából szervezett zenetörténeti versenyen iskolánk csapata 2. helyezést ért el, növendékeink a képzőművészeti versenyen is szépen szerepeltek.  (Tanáraik: Zleovszki-Mayer Julianna, Csomósné Boros Erika)

Fertődi Regionális Furulyaversenyen Horváth Tamara és Orovicz Klarissza Arany minősítést kapott. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A Roma Ki Mit Tud megyei válogatóján is szép eredmények születtek: Horváth Tamara első helyezést ért el. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi válogatóján Hargitai Réka eredményesen képviselte iskolánkat. (tanára: Sipos Éva zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

XII. Országos Mélyrézfúvós verseny területi válogatóján Buchesz Eriket a zsűri dicséretben részesítette. (tanára: Reibling Ervin, zongorakísérő: Soós János)

A VII. Országos Festészeti Verseny válogatóján Nagy Zsanett, Kovács Hédi, Hujbert Léna vett részt, döntőbe jutott Urbauer Laura, Librecz Hédi Lili és Kulcsár Jázmin, aki a döntőben 1. helyezést ért el. (Tanáruk: Csomósné Boros Erika)

A Szentesi Országos Festészeti Versenyre  Monek Hanna és Librecz Hédi Lili pályamunkája került be, döntőbe jutott Librecz Hédi Lili ahonnét a zsűri dicsérő oklevelével tért haza. (Tanáruk: Csomósné Boros Erika)

 

Gratulálunk a szép eredményekhez! 

 

Versenyeredményeink

Az Országos Friss Antal gordonkaverseny területi válogatójáról Sebestyén Virág bejutott az Országos verseny döntőjébe, ahol nagyon szépen szerepelt.

(Tanára: Falvay Cseperke, Zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A Szombathelyi Sistrum Regionális Versenyek közül a

Furulyaversenyen

Horváth Tamara és Orovicz Klarissza Arany minősítést ért el. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

Hegedűverseny:

Páli Borka és Kövesdi Anna Róza Ezüst minősítést ért el. (tanáruk: Bene Krisztina, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

Gordonkaverseny:

Sebestyén Virág Ezüst minősítést ért el. (Tanára: Falvay Cseperke, Zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

Mélyrézfúvós verseny:

Takács Botond tenorkürt szakos növendék Ezüst minősítést ért el. (tanára: Reibling Ervin, zongorakísérő: Soós János)

Kamaraverseny:

Kövesdi Anna Róza és Páli Borka hegedűduóval Arany minősítést ért el. (Tanáruk: Bene Krisztina)

A Kodály Zoltán emlékév alkalmából szervezett zenetörténeti versenyen iskolánk csapata 2. helyezést ért el, növendékeink a képzőművészeti versenyen is szépen szerepeltek.  (Tanáraik: Zleovszki-Mayer Julianna, Csomósné Boros Erika)

Fertődi Regionális Furulyaversenyen Horváth Tamara és Orovicz Klarissza Arany minősítést kapott. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A Roma Ki Mit Tud megyei válogatóján is szép eredmények születtek: Horváth Tamara első helyezést ért el. (Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

A IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi válogatóján Hargitai Réka eredményesen képviselte iskolánkat. (tanára: Sipos Éva zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

XII. Országos Mélyrézfúvós verseny területi válogatóján Buchesz Eriket a zsűri dicséretben részesítette. (tanára: Reibling Ervin, zongorakísérő: Soós János)

A VII. Országos Festészeti Verseny válogatóján Nagy Zsanett, Kovács Hédi, Hujbert Léna vett részt, döntőbe jutott Urbauer Laura, Librecz Hédi Lili és Kulcsár Jázmin, aki a döntőben 1. helyezést ért el. (Tanáruk: Csomósné Boros Erika)

A Szentesi Országos Festészeti Versenyre  Monek Hanna és Librecz Hédi Lili pályamunkája került be, döntőbe jutott Librecz Hédi Lili ahonnét a zsűri dicsérő oklevelével tért haza. (Tanáruk: Csomósné Boros Erika)

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Művészeti versenyek 2016/17

Kategória: Művészeti versenyek
Megjelent: 2017. máj. 25. csütörtök
Írta: Pass Róbert

 

A Roma Ki Mit Tud? rendezvényen Horváth Tamara zene kategóriában (furulya)
I. helyezést ért el, és továbbjutott a budapesti döntőbe, ahol különdíjban részesült.
(Tanára: Sebestyénné Németh Eszter,zongorakísérő:Páliné Herczeg Anita)

Az Országos Koncz János hegedűverseny területi válogatóján 2016 október 17-én Páli Borka II. korcsoportban, Kövesdi Anna III.korcsoportban képviselte iskolánkat. Kövesdi Anna bejutott az Országos verseny döntőjébe, ahol sikerrel szerepelt.
(Tanáruk: Bene Krisztina, Zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

Sistrum Regionális Versenyek:


• Furulyaverseny
Horváth Tamara Ezüst minősítést ért el.
(Tanára: Sebestyénné Németh Eszter, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

• Hegedűverseny:
Páli Borka Ezüst, Kövesdi Anna Róza Nívó díjat ért el.
(tanáruk: Bene Krisztina, zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)
Zeneiskolánk Ifjúsági Fúvószenekara bejutott a IX.Országos Zenekari Verseny budapesti döntőjébe. (Felkészítő tanár: Pass Róbert)

• Kamaraverseny:
Kövesdi Anna Róza, és Páli Borka hegedűduóval Arany minősítést ért el.

GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ!

violinkulcs

Művészeti versenyek 2013/14.

Kategória: Művészeti versenyek
Megjelent: 2014. szeptember 24. szerda
Írta: Pass Róbert

XII. Országos Klarinétverseny területi válogatóján, Győrött szépen szerepelt Papp Júlia . (Felkészítő tanár: Rezső Rita)


XI. Országos Kürtverseny területi válogatóján, Győrött szépen szerepelt
Tóth Dávid János tanulónk. (Felkészítő tanár: Pass Róbert)


XIII. Országos Zongoraverseny területi válogatóján, Győrött szépen szerepelt Papp Tamás. (Felkészítő tanár: Csukly Gergely)


VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogatóján, Szombathelyen szépen szerepelt Sebestyén Virág, Különdíjban részesült. (Felkészítő tanár: Sebestyénné Németh Eszter)


IV. Országos Grafika Versenyre (Badacsonytomaj) pályamunkát küldött be 4 tanulónk: Balázs Kitti, Kovács Anna Zsófia, Mészáros Dóra, Hidasi Zsaklin. . Két tanulónk, Balázs Kitti és Hidasi Zsaklin bejutott az országos döntőbe. (Felkészítő tanár: Csomósné Boros Erika)

IX. Országos Bartók Béla Hegedűduó Versenyen, Vácot szépen szerepelt Gaál Nikolett és Hurtik Rita. (Felkészítő tanár: Bene Krisztina)

Sistrum Regionális Zenei Versenyek - Szombathely:

Furulyaverseny:

Horváth Katalin Arany fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Sebestyén Virág Ezüst fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Varga Nóra Bronz fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)

Kamaraverseny:

Klarinét kamara
(Kálmán Eszter, Papp Júlia) Arany fokozat (tanára: Rezső Rita)

Hegedűverseny:

Hurtik Rita Ezüst fokozat (tanára: Bene Krisztina)
Gaál Nikolett Ezüst fokozat (tanára:Bene Krisztina)

Fuvolaverseny:

Kozma Eszter Bronz fokozat (tanára: Sipos Éva)

Trombitaverseny:

Szűcs Bálint Arany fokozat (tanára: Pass Róbert)
Sulics Máté Ezüst fokozat (tanára: Pass Róbert)

Zongoraverseny:

Papp Tamás Arany fokozat (tanár: Csukly Gergely)

Szaxofonverseny:

Bajzek Patrik Arany fokozat (tanára: Rezső Rita)

Művészeti versenyek 2015/16

Kategória: Művészeti versenyek
Megjelent: 2016. máj. 29. vasárnap
Írta: Pass Róbert

A Roma Ki Mit Tud? rendezvényen, Szombathelyen szépen szerepelt Schmidt Áron (zongora), Horváth Tamara (furulya) pedig I. helyezést ért el.
(felkészítő tanárok: Sebestyénné Németh Eszter, Soós János)


David Popper Nemzetközi gordonkaversenyen Sebestyén Virág ügyesen képviselte iskolánkat az erős nemzetközi mezőnyben.
(felkészítő tanár: Benkő Éva; zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)


Sistrum Regionális Versenyek:


• Kürtverseny
Páli Hunor Ezüst fokozat (felkészítő tanár: Pass Róbert;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

• Furulyaverseny
Horváth Tamara Nívó díj
(felkészítő tanár: Sebestyénné Németh Eszter;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

• Hegedűverseny:
Páli Borka Arany fokozat (felkészítő tanár: Bene Krisztina;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

Horváth Tamara az országos furulyaverseny területi válogatóján nyújtott kiemelkedő teljesítményével bejutott a IX. ORSZÁGOS CZIDRA LÁSZLÓ FURULYAVERSENY döntőjébe.
(felkészítő tanár: Sebestyénné Németh Eszter;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

VII. Regionális Furulya- és Kamaraverseny Fertőd

• Orovicz Klarissza Ezüst minősítés
(felkészítő tanár: Sebestyénné Németh Eszter;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

• Orovicz Klarissza és Sebestyén Virág Ezüst minősítés
(felkészítő tanár: Sebestyénné Németh Eszter;
zongorakísérő: Páliné Herczeg Anita)

VII. Szivárvány Országos Festészeti Verseny döntőjében 2016. május 21-én Szentesen a bírálók nagyra értékelték tanulóink alkotását, Dórának III. Hajnalnak pedig I. díjat ítélt oda a zsűri. A felkészítő tanár, Csomósné Boros Erika a „Legeredményesebb felkészítő tanár” különdíjat kapta.


GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ!

Művészeti versenyek 2012/13.

Kategória: Művészeti versenyek
Megjelent: 2014. szeptember 24. szerda
Írta: Pass Róbert

Kozma Eszter részt vett a VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi selejtezőjén Győrött, szépen szerepelt. (Felkészítő tanár: Sipos Éva)

V. Országos Festészetverseny területi válogatójára szép munkákat küldött be 4 tanulónk: Sárvári Nelli, Szűcs Tímea, Sulics Anett, Hidasi Zsaklin, akik közül Sárvári Nelli bejutott az országos döntőbe. A pomázi döntőn Nelli különdíjban részesült. (Felkészítő tanár: Csomósné Boros Erika)

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny területi válogatóján, Pápán iskolánkat Kovács Blanka és Papp Tamás képviselte. (Felkészítő tanár: Páliné Herczeg Anita, Csukly Gergely)

X. Országos Mélyrézfúvós Verseny területi selejtezőjén, Győrött szépen szerepelt Dancsecs Mátyás tuba szakos tanulónk. (Felkészítő tanár: Pass Róbert)

Sistrum Regionális Zenei Versenyek - Szombathely:


Fuvolaverseny:

Kozma Eszter Ezüst fokozat (tanára: Sipos Éva)

Furulyaverseny:

Horváth Bettina Nívódíj (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Horváth Katalin Nívódíj (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Magyarics Edit Bronz fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)

Hegedűverseny:

Csukly Tamás Arany fokozat (tanára: Bene Krisztina)
Hurtik Rita Arany fokozat (tanára: Bene Krisztina)
Gaál Nikolett Ezüst fokozat (tanára:Bene Krisztina)
Sebestyén Levente Bronz fokozat (tanára: Bene Krisztina)

Rézfúvósverseny:

Szücs Bálint (trombita) Ezüst fokozat (tanára: Pass Róbert)
Tóth Dávis János (vadászkürt) Ezüst fokozat (tanára: Pass Róbert)
Dancsecs Mátyás (tuba) Bronz fokozat (tanára: Pass Róbert)

Kamaraverseny:

Vonós kamara
(Csukly Tamás, Gaál Nikolett, Hurtik Rita Sebestyén Levente) Nívódíj (tanár: Bene Krisztina)
Furulya kamara
(Horváth Bettina, Horváth Katalin, Magyarics Edit) Ezüst fokozat (tanár: Sebestyénné N. Eszter)

Zongoraverseny:

Kenéz Anna Ezüst fokozat (tanára: Páliné Herczeg Anita)
Kovács Blanka Ezüst fokozat (tanára: Páliné Herczeg Anita)


Ifjú Muzsikusok Fesztiválja Győr:

Kozma Eszter (fuvola) Bronz fokozat (tanára: Sipos Éva)

III. Regionális Furulyaverseny Fertőd:

Sebestyén Virág Arany fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Szunyog Borbála Arany fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Varga Nóra Ezüst fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Furulya kamara - kicsi
(Sebestyén Virág, Szunyog Borbála, Varga Nóra) Arany fokozat (tanár: Sebestyénné N. Eszter)