Previous
Next

Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskola

Az oldal feltöltés alatt!

Adventi kalendárium

Zenével, képpel, szerettel...

1. nap

2. nap

3. nap

4. nap

5. nap

6. nap

7. nap

8. nap

9. nap

10. nap

11. nap

12. nap

13. nap

14. nap

15. nap

16. nap

17. nap

18. nap

19. nap

20. nap

21. nap

22. nap

23. nap

24. nap

A Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskola 30 éve látja el Szentgotthárd, és környékén a tehetséggondozás gyönyörű feladatát.

A 2013. január 1-től állami fenntartású és működtetésű intézményünkben képző- és iparművészet, valamint zeneművészet ágon tanulhatnak tanulóink, közel 300 növendékünket 14 fős tantestület oktatja.
Példaértékű nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezünk, fontosnak tartjuk a csoportos muzsikálást, hiszünk a művészetek személyiségformáló erejében…

Aktualitások

Bemutatkozó videónk


7

A Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskola 30 éve látja el Szentgotthárd, és környékén a tehetséggondozás gyönyörű feladatát.

A 2013. január 1-től állami fenntartású és működtetésű intézményünkben képző- és iparművészet, valamint zeneművészet ágon tanulhatnak tanulóink, közel 300 növendékünket 14 fős tantestület oktatja.
Példaértékű nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezünk, fontosnak tartjuk a csoportos muzsikálást, hiszünk a művészetek személyiségformáló erejében…

Bővebben: lásd iskolánkról

 

Aktualitások

 A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok letöltése:

Beiratkozás Szentgotthárdra

Beiratkozás az őriszentpéteri telephelyre

Útmutató a jelentkezési lap kitöltéséhez

 

Nyárköszöntő zárókoncert

Immár második alkalommal rendezi meg a Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskola fuvola tanszaka a továbbképző évfolyamokon végzős diákok önálló záró hangversenyét. A pandémiás helyzetre való tekintettel, sajnos a végzős növendékek nem tudtak nyilvános hangversennyel elbúcsúzni a zeneiskolától, így ez a videofelvétel kerül megosztásra honlapunkon. Dicséret illeti őket kitartó és sokéves szorgalmas munkájukért!

Nagyon sok sikert, kitartást kívánunk a továbbtanulásban és az élet kanyargós útvonalain!

„A zene olyan örömöt okoz, amelyet az emberi természet nem nélkülözhet.”

Konfuciusz

                                                                                                          Konfuciusz

 

Bemutatkozó videónk

Részlet az énekvizsgából

 

Lezajlott intézményünk online művészeti versenye.

2021-02-03 095632  received 441362676909031 


Bővebben az Eredményeink/Művészeti versenyek/Művészeti versenyek 2020/21 menüpontban olvashattok!

 

Január 21. A Magyar Kultúra Napja

Az online városi ünnepség keretében iskolánk zenész növendékei és tanárai előadásáról valamint a képzőművészeti ág tanulóinak munkáiról készült digitális összeállítással emlékeztünk meg e jeles ünnepről.

 

Tisztelt Szülők!

A II. félévi térítési díjak befizetése aktuálissá vált. A II. félévi díjat be kell fizetnie mindenkinek, aki a 2020/2021-es tanévre beiratkozott. Ahogy az a jelentkezési lapon is olvasható: “… a művészeti iskolába való beiratkozás egy teljes tanévre szól. Az órák nem látogatása nem mentesít az egész éves térítési- és tandíj befizetése alól, melyet az iskola által szabott időben és módon kell megfizetni. ”

Ezúton tájékoztatom, hogy 2021 januárjától a művészeti iskolák térítési díját a KRÉTA napló E-ügyintézés felületén keresztül kell befizetni. Az adatok rögzítésre kerültek, a bizonylatok kiállítása központilag megtörtént.

A befizetés elektronikusan utalással vagy bankkártyás fizetéssel történhet. A Szombathelyi Tankerületi Központ korlátozott számban csekket is biztosít számunkra, de kérjük, hogy ezt a lehetőséget csak azok vegyék igénybe, akik a másik két formát nem tudják megoldani. A csekkes befizetés kérelmét is a KRÉTA felületen kell rögzíteni, utána tudjuk a csekket a szülő számára eljuttatni.

A folyamat elindításához, a már korábban e-mailben vagy személyesen megkapott felhasználónév, jelszó adatokra lesz szükség. A belépést erre a linkre kattintva (http://takacsjenoami.e-kreta.hu) vagy a keresőbe másolva kell elkezdeni. A belépés után az E-ügyintézés felületet kell megnyitni. Ezután a Befizetendók sorra kattintunk, ahol megjelennek az adatok. A gyermek neve előtt található négyzetet kijelöljük, akkor a lap alján található szövegre kattintva megjelennek a befizetéshez szükséges adatok, mint számlaszám, azonosító stb.

Amennyiben a belépési adatokat nem találja, akkor a felhasználónévhez a tanuló oktatási azonosítóját kell beírni G01-es – például 7XXXXXXXXXXG01 (általában apa vagy a gondviselőnek beírt személy) – vagy G02-es (általában anya) végződéssel, és az elfelejtett jelszóra kattintva a KRÉTA naplóban megadott e-mail címre (jelentkezési lapról lett rögzítve) küld új jelszót a rendszer.

Amennyiben további segítségre van szükség, azt kérheti gyermeke főtárgy tanárától, illetve az alábbi telefonszámokon:

0630/3097141 – Sebestyénné Németh Eszter intézményvezető

0630/3501786 – Sipos Éva intézményvezető-helyettes
0630/3096588 – Tóthné Zsámpár Eszter iskolatitkár

Szentgotthárd, 2021. január 20.A Kréta Pénzügyi Moduljához a felhasználói kézikönyv itt olvasható!

——————————————————————— 

 Intézményünk aktualizált járványügyi eljárásrendje itt olvasható.

——————————————————————— 

Tisztelt Szülők!


Kérem, hogy az itt található Adatkezelési Tájékoztatót olvassák el,
és az erről szóló megismerési nyilatkozatot a tanévnyitó órabeosztáson
szíveskedjenek majd aláírni!

Köszönettel és tisztelettel:

Sebestyénné Németh Eszter
intézményvezető

A Szentgotthárdi Muzsikáért Alapítvány köszönettel fogadja a támogatásokat.

Kérünk minden művészeteket kedvelő polgárt, hogy adója 1%-nak felajánlásával támogassa programjainkat és a művészetoktatásban résztvevő gyerekeket!
A Szentgotthárdi Muzsikáért Alapítvány
Adószám: 18892901-1-18

———————————————————————

A képzőművészeti ág bemutatkozó videója


A közelmúlt eseményei

 ———————————————————————Beiratkozási tájékoztató ——————————————————————— Magyar Művészetoktatás Napja 2020.  ———————————————————————  
 
———————————————————————  Yehudi Menuhin kezdeményezésére 1975-ben az UNESCO október 1-jét A zene világnapjává nyilvánította.
A Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskola a most megtekinthető koncertfelvétel elkészítésével emlékezett meg e jeles napról.A Felvételt az alábbi linken keresztűl lehet elérni! LINKy m  Yehudi Menuhin 1916-1999 (Wikipédia)———————————————————————  Hangversenybérlet sorozat 2020
   
   

Adventi és karácsonyi időszak eseményei
 2019. december 21. – PostArt
 2019 november 26. – Növendékhangverseny
 2019.október 29-30. – Szilvay Csaba csellóművész és tanár kurzusa
 2019.október 8. – A tanév első növendékhangversenye 
 Zongoratanári állás
 2019.március 26. – Grafika/festészet tanszakos tanulók szakmai kirándulása 
 2019. március 22-23. – XI. ORSZÁGOS BARTÓK BÉLA HEGEDŰ-DUÓ VERSENY
list-images TAVASZI HANGVERSENYBÉRLET-SOROZAT 1. előadása.
 2019. március 11. – TAVASZI HANGVERSENYBÉRLET-SOROZAT 2. előadása
 SISTRUM Regionális Zenei Versenyek 2018/19
 2019. február 11. – Növendékhangverseny