You are currently viewing Pedagógusnapi ünnepség

Pedagógusnapi ünnepség

2026. június 8-án hétfőn a Refektóriumban került megszervezésre a Városi Pedagógusnapi Ünnepség. Az ünnepi műsor keretében léptek fel növendékeink. Tóth Garcia Violant hegedűn játszott, felkészítő tanára Bene Krisztina. Kedves és vicces dalokat énekelt Joó Levente, felkészítő tanára Antal Imola Réka. Fellépett iskolánk énekegyüttese is. A fiatalok 3 dalt énekeltek és a dalcsokor végén virágot adtak át a jubiláló és kitűntetett pedagógusoknak, akiknek ezúton is gratulálunk. A kórus felkészítői voltak Montvai Dóra Ágnes és Sebestyénné Németh Eszter. Az ünnepi műsoron zongorakísérőként közreműködött Páliné Herczeg Anita.